AUTOPOMOC W SZCZECINIE

Profesjonalna pomoc drogowa - TRANS-CAR-24H

Zajmujemy się pomocą drogową od kilkunastu lat. Działamy na terenie Szczecina i okolic. Autopomoc, której udzielamy, to szereg działań pomagający kierowcom na drogach.

Posiadamy flotę pojazdów gotowych całą dobę wyruszyć w drogę. Nasze lawety dostosowane są do transportu uszkodzonych samochodów i maszyn. Zajmujemy się holowaniem aut osobowych, dostawczych, busów, ciężarówek, maszyn rolniczych, wózków widłowych.

Jeśli zostałeś poszkodowany w wyniku wypadku lub kolizji, zadbamy o to, by koszty transportu i naprawy pokrył sprawca zdarzenia drogowego.

Zajmujemy się całodobowo:

 • – dojazdem do miejsca wypadku, kolizji lub awarii,
 • – usuwaniem samochodów z jezdni,
 • – holowaniem uszkodzonych pojazdów,
 • – transportem na autolawecie pod wskazany adres,
 • – przewiezieniem auta do warsztatu.

Warto zapisać w telefonie numer do pomocy drogowej. Awarii na drodze nie da się przewidzieć, może spotkać Cię w każdym momencie.

Dlatego w razie awarii auta, zadzwoń pod numer:

691 200 557

Nieprzyjemna sytuacja na drodze spotkać może każdego kierowcę.

Awaria samochodu zdarza się i amatorom kierownicy i doświadczonym kierowcom. Często poza miejscem zamieszkania, zdarza się sytuacja, w której przypadkowo zatrzaśniesz kluczyki w aucie lub z nieznanych przyczyn samochód nie chce się otworzyć.

W takiej sytuacji nasza pomoc drogowa przyjedzie na miejsce i rozwiąże Twój problem na miejscu lub przetransportuje samochód do warsztatu, w którym fachowcy zajmą się Twoim problemem.

Złapałeś gumę na drodze? Takie sytuacje też się zdarzają! Nie przejmuj się. Często zmiana koła jest możliwa do wykonania samodzielnie. Potrzebne będą podstawowe narzędzia oraz opona, tzw. “dojazdówka”. Jeśli jednak śruby w kole się zapiekły lub nie masz opony, wezwij pomoc drogową!

Jeśli zdarzy Ci się taka sytuacja, pamiętaj o kilku ważnych rzeczach:

 • – zadzwoń po nas – 691 200 557,
 • – podaj dokładny adres, pod którym się znajdujesz,
 • – przetransportuj samochód w bezpieczne miejsce,
 • – zabezpiecz miejsce postoju trójkątem awaryjnym,
 • – włącz światła awaryjne,
 • – zadbaj o bezpieczeństwo pasażerów i swoje,
 • – poczekaj 15 – 30 minut na nasz przyjazd.

Po tym czasie nasz kierowca przyjedzie i wymieni koło lub odholuje samochód w wybrane miejsce. Współpracujemy z firmami zajmującymi się wulkanizacją na terenie Szczecina. To gwarancja szybkiej i profesjonalnej usługi.

Miałeś wypadek lub stłuczkę?

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i pasażerów oraz wezwij TRANS-CAR-24H. Oferujemy Ci kompleksową usługę. Zajmiemy się transportem Twojego samochodu, niezależnie od stopnia jego uszkodzeń, oferujemy wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy.

Naszym zadaniem jest niesienie pomocy drogowej w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach.
Oferujemy przede wszystkim profesjonalną pomoc w sytuacji wypadku drogowego, koniecznego holowania, dowozu lub przepompowania paliwa, awaryjnego otwierania lub uruchamiania aut.

Nasze usługi doceniane są przez klientów ze Szczecina, ale i tych, którzy w Szczecinie byli przejazdem i byli zmuszeni skorzystać z pomocy drogowej. Klienci cenią w naszej pracy profesjonalizm, pozytywne podejście do klienta oraz przystępne ceny.