AWARYJNE OTWIERANIE AUT
W SZCZECINIE

Nasza firma zajmuje się awaryjnym otwieraniem aut na terenie Szczecina i okolic. Gwarantujemy szybki dojazd pod wskazany adres.

Zdarzają się sytuacje w czasie których nie da się otworzyć auta. Przyczyną może być blokada skrzyni biegów, kierownicy lub zacięta stacyjka. Bez względu na to, z jakiego powodu wystąpił problem, nasz pracownik przyjedzie pod wskazany adres i naprawi usterkę.

Samochody otwiera osoba wyszkolona, więc zajmie się awarią kompleksowo i profesjonalnie. Posiadamy odpowiedni sprzęt, dzięki któremu zamki otwieramy metodą bezinwazyjną.

Zadzwoń po TRANS-CAR-24H, jeśli potrzebujesz odblokowania stacyjki w swoim samochodzie lub nie możesz dostać się do wnętrza auta. Gwarantujemy szybki dojazd w okolicach Szczecina.

691 200 557

W ramach naszych usług, oferujemy:

awaryjne otwieranie samochodu ze złamanym kluczykiem,
pomoc przy zablokowanej stacyjce,
wymianę zamka w aucie,
naprawę zblokowanej skrzyni biegów,
awaryjne otwieranie auta bez uszkodzeń,
wymianę zamka w samochodzie,
wyciągnięcie złamanego kluczyka z zamka lub ze stacyjki,
oczyszczenie zamka,
naprawę zamka,
wymianę stacyjki.
Awaryjne otwieranie aut to skomplikowane zadanie, ponieważ nieumiejętne wykonywanie tych działań może prowadzić do dużych uszkodzeń, a w konsekwencji bardzo kosztownych napraw.

TRANS-CAR-24H oferuje profesjonalną
i całodobową pomoc drogową.

Pomagamy przy awaryjnym otwarciu auta na miejscu. Jeśli jednak konieczny będzie transport do warsztatu, załadujemy Twój samochód na lawetę i zajmiemy się przewiezieniem.

Zadzwoń do nas i przekonaj się, że jesteśmy profesjonalistami, a pracę wykonujemy sumiennie i na czas!