AWARYJNE URUCHAMIANIE AUT

w Szczecinie i okolicach

Masz problem z uruchomieniem auta? Rozładował Ci się akumulator? Zadzwoń do nas – przyjedziemy i rozwiążemy Twój problem!

Pomoc drogowa TRANS-CAR-24H to sztab profesjonalistów, którzy naprawią Twoją awarię na drodze szybko, fachowo i w dobrej cenie. Działamy na terenie Szczecina oraz najbliższych miejscowości.

Do wezwania przyjeżdżamy w ciągu kilkunastu minut. Pracujemy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, także w święta.

Jeżeli nie będzie możliwe rozwiązanie problemu na drodze, przewieziemy Twój samochód do warsztatu, w którym fachowcy zajmą się awarią. Współpraca z warsztatami samochodowymi i innymi zakładami powoduje, że świadczymy kompleksowe usługi na wysokim poziomie.

CO OFERUJEMY W RAMACH NASZYCH USŁUG?

– sprawdzenie i naładowanie akumulatora,
– wysłanie wozu awarii pod wskazany adres na terenie Szczecina i okolic,
– wykonanie drobnych napraw na drodze,
– sprawdzenie i wymienienie bezpieczników,
– przewiezienie samochodu do sprawdzonego warsztatu.

Dlaczego samochód nie chce odpalić?

Najczęstszą przyczyną, przez którą samochód nie chce odpalić, jest rozładowany akumulator. Tego rodzaju usterka jest bardzo łatwa do naprawy, jednak wymaga pomocy w postaci drugiego pojazdu, kabli, startera lub prostownika. Samodzielna próba naładowania akumulatora nie jest mile widziana, ponieważ praca przy elektryce bywa niebezpieczna.

Inną przyczyną uniemożliwiającą uruchomienie pojazdu jest czasowa awaria immobilisera. Mimo że stanowi on fabryczne zabezpieczenie samochodu przed nieuprawnionym uruchomieniem, to zdarza się, że sygnał jest błędnie odczytywany i mimo posiadania odpowiedniego klucza, auto nie reaguje.

Podobnie jest w wypadku autoalarmu. W tych i innych awariach, z pomocą przyjedzie nasz pracownik, który zdejmie blokadę i uruchomi Twój samochód.

DLACZEGO POWINIENEŚ SKORZYSTAĆ Z USŁUG TRANS-CAR-24H?

błyskawicznie docieramy na miejsce,
uzyskasz pomocy fachowca z wieloletnim doświadczeniem,
posiadamy specjalistyczny tabor,
oferujemy kompleksową usługę.
gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Oferujemy także awaryjne otwieranie aut. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub zadzwonić:

691 200 557