PROFESJONALNY TRANSPORT
MOTOCYKLI

Transport motocykli to temat bardzo interesujący posiadaczy jednośladów. Kierowcy tego typu pojazdów często zmuszeni są przewieźć motocykl z jednego miejsca na drugi. Szczególnie często dzieje się tak na początku wiosny, gdy kierowca przechowuje motocykl w oddalonym od miejsca zamieszkania garażu. Przewóz motorów czy trajek możliwy jest za pomocą użycia specjalnej przyczepki.

Wieloletnie doświadczenie w pomocy drogowej gwarantuje klientom transportowanie motocykli na najwyższym poziomie. Przewozimy motocykle bezpiecznie, profesjonalnie i terminowo.

 

 

 

Motocykle transportujemy przy użyciu przystosowanych do tego celu samochodów dostawczych. Każdorazowo zabezpieczamy motocykl specjalnymi materiałami ochronnymi oraz odpowiednio dopasowanymi i przypiętymi pasami transportowymi do uchwytów. Załadunku i rozładunku dokonujemy przy użyciu najazdu motocyklowego.

Motocykl, który posiadają nasi klienci, to często podwójnie cenne pojazdy. Klienci traktują je z wyjątkową ostrożnością ze względu na ich cenę oraz sentyment, który często czują do swoich motocykli. Wybór naszej firmy do transportu motocykla to idealne rozwiązanie, ponieważ doskonale rozumiemy miłość do pojazdów!

Jak przewozić motocykl?

Najlepiej z naszą pomocą – TRANS-CAR-24H

Transport motocykla to nie zawsze proste zadanie. Jeśli nie jest jezdny, to konieczne jest załadowanie go na specjalną przyczepę lub wstawienie do samochodu dostawczego. Nie każdy posiadacz jednośladowca jest w stanie taki przewóz zorganizować na własną rękę. Dlatego jeśli potrzebujesz przewieźć swój motocykl na terenie Szczecina i okolic, wybierz pomoc drogową TRANS-CAR-24H, która w transporcie motocykli ma wieloletnie doświadczenie. Oferujemy korzystne ceny transportu motocykli, a także inne usługi z zakresu pomocy drogowej.

Podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi, a także firmami. Pracujemy całą dobę, więc w każdym momencie możesz się z nami skontaktować. Zapraszamy!

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer:

691 200 557